Anasayfa / Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)

Aşırı Terleme (Hiperhidrozis)

Yazar: | 25 Temmuz, 2011

Aşırı terleme (hiperhidrozis) dediğimizde aşırı el terlemesi, aşırı ayak terlemesi, aşırı koltuk altı terlemesi, aşırı yüz terlemesi, aşırı alın terlemesi, aşırı ense terlemesi, aşırı boyun terlemesi, aşırı meme altı terlemesi, aşırı kasık terlemesi ….  ifade edilmektedir. Bu bölgelerden 1-3 adedi bir arada bulunabilir. Tümü birlikte bulunuyorsa genel aşırı terlemeden bahsedilir ki, bu dahili birçok hastalığa eşlik edebileceğinden poliklinik muayenesi sonrası tanı ve tedavi gerektirir.

SweatSet Ter Düzenleyici Losyon yukarıda sayılan lokal terlemeler içindir. Türkiye’de alanındaki en iyi formüle sahiptir. Hekimlik uygulamaları ve deneyim birleştirilerek cilde en iyi uyum formül  edilmiştir. İlaç ve kozmetik sektöründeki en ciddi sorun;  üretici pazarlayıcı ve son kullanıcı arasındaki geri dönüşümlerin değerlendirilememesi nedeni le sorunların tam anlaşılamamasına ve tedavinin eksik kalmasına neden olmaktadır.

SweatSet Ter Düzenleyici Losyonun en kullanıcıların en önemli avantajı, siz aşırı terleme mağdurları ile  Op.Dr.İlhan Akaslan’ın sıkı bir iletişim içinde olmasıdır. İlk muayeneden veya görüşmeden itibaren aşırı terlemenize çözüm başlamıştır.

Losyonumuz firmamızın ve ürünün sahibi terleme konunda uzun yıllar deneyim sahibi Op.Dr.İlhan Akaslan tarafından uzun yıllar özel olarak hazırlanarak sayısız hastamızın terleme sorununa yardımcı olmuştur. Üründen ileri düzeyde memnuniyet bu losyonun seri üretimini gerekli kılmıştır. 1 yıldan beri firma kuruluş aşaması marka tescili kozmetik yönetmeliğine uygun olarak bildirimden sonra 2010 KASIM ayında üretim aşaması tamamlanarak kullanıcıların beğenisine tekrar sunulmuştur. Şatışı tüm Türkiye’ye hitap edebilmesi için öncelikle İnternet satışı olarak planlanmıştır. Sitemizde ürün ile ilgili tüm bilgileri bulamanızı umuyoruz. Ekstradan soru ve sorunlarınız için çekinmeden GSM den arayabilirsiniz. 05443439989  Saat: 09:00-18:00 arası arayabilirsiniz.

Op.Dr.İlhan Akaslan

 

Sweat Set Anti-Perspirant Losyon

 

 

Önemli Not

Sweat Set Ter Düzenleyci Losyonu Akaslan Sağlık Hiz. ve Kozmetik San. Tic. Ltd.Şti. adına üretim yapan Miss Nita Kozmetik A.Ş tarafından Ekim 2010 da T.C. Sağlık Bakanlığına 23 Mayıs 2005 tarihli Resmi Gazete 25823 sayılı Kozmetik Yönetmeliği gereği bildirimi yapılmıştır. Bu yönetmelik gereği yeni üretilen kozmetik ürüne herhangi bir sayı veya numara verilmemektedir. Kutuların üzerine bu hususta herhangi bir ibare yazılması istenmemektedir. Yönetmeliğin ilgili  maddesi aşağıda verilmiştir.

Bildirim ve Yasak

Madde 14 — Piyasaya ilk kez arz edilecek kozmetik ürün için üretici, yeni ürünü piyasaya arz etmeden önce ve piyasaya kozmetik ürün arz etmek amacıyla yeni kurulan veya faaliyet sahasını genişleten imalat ve ithalat müesseseleri, yeni faaliyetine başlamadan önce bunu bildirmek zorundadır. Üreticiler, bu Yönetmeliğin Ek-IX’unda yer alan Kozmetik Ürün ve Üreticileri Bildirim Formunu,  bu Yönetmelik hükümleri uyarınca, eksiksiz ve doğru olarak doldurur ve onaylar. (Değişik son cümle:RG-12/10/2006-26317)(1)Bu formun Bakanlığa teslim edilmesiyle bildirim yapılmış sayılır.

Bu maddenin birinci fıkrasına uygun şekilde bildirimi yapılmayan kozmetik ürünlerin piyasaya arz edilmeleri yasaktır.

İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Kozmetik ürünler ile ilgili resmi linki için tıklayınız…

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.